Klikni pro více produktů.
Žádný produkt nebyl nalezen.

Kancelářský papír

Nabízíme fantastickou řadu barevných zobrazovacích papírů, které nabízejí fantastické barevné spektrum a profesionální výsledky. Spolu s pestrou škálou nejlepších dostupných značek, včetně Hewlett Packard, Q-Connect, Xerox Colotech+ a Epson, máte zaručenu nejlepší kvalitu z kancelářských potřeb.

Pokud nemůžete najít požadovaný barevný zobrazovací papír nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Náš přátelský tým se sídlem v Praze vám rád pomůže najít perfektní položku pro vás. 


Přečtěte si více
 • Papír pro barevný tisk

  Papír pro barevný tisk

 • Náhradní listy

  Náhradní listy

 • Recyklovaný papír

  Recyklovaný papír

 • Designové papíry

  Designové papíry

 • Xerografické papíry

  Xerografické papíry

 • Papír pro černobílý tisk

  Papír pro černobílý tisk

  <p>Bílý papír A4 je pravděpodobně jednou z nejdůležitějších potřeb na každém pracovišti. Nejběžnější velikost a gramáž papíru je kancelářský papír A4 80 g/m2 a to je to, co většina lidí používá jako svůj každodenní typ papíru. Pro každodenní kopírovací papír je důležité, aby nezpůsoboval zaseknutí papíru v tiskárnách, protože to může poškodit stroj a být poměrně drahé. Běžný papír se prodává ve svazcích po 500 listech papíru nebo v krabici obsahující 5 svazků.</p> <p>Jednou z našich nejoblíbenějších možností je papír HP Everyday. Tento multifunkční papír je vhodný pro použití v inkoustových i laserových tiskárnách a poskytuje výsledky bez zaseknutí. Hladký povrch poskytuje pocit vysoké kvality, ale cena není vysoká.</p> <p>Na výběr máme řadu dalších značek, včetně 5 Star, Navigator, Evolution, Xerox a Discovery. Máme také papíry A3 a A5, pokud potřebujete méně obvyklý formát.</p> <p>Pokud potřebujete pomoc s nalezením papíru, který hledáte, zavolejte našemu týmu zákaznických služeb.</p>

Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další Skrýt dalšíFiltrovat podle