Akční nabídky měsíce
  

 

 

Chcete abychom vám zavolali. Pošlete 
nám na telefonní číslo 777 90 33 57
SMS zprávu ve tvaru "INFO" a my
vám zavoláme zpět. 

Sušičky ovoce

Sušení ovoce

, zeleniny bylinek či hub je jedna z nejstarších metod pro konzervaci potravin, kterou používali již staří Egypťané. Během sušení ovoce či jiných plodů dochází ke snížení obsahu vody pomocí uvolňování vlhkosti. Díky sušení nejen ovoci prodlouží trvanlivost a tím i možná doba skladování. Sušit se takto dají i květy, těstoviny, maso i další potraviny.

Dříve (a to i dodnes) se ovoce sušilo ve všech zemích, kde ovoce a zelenina roste jen v léte. Část úrody byla tedy takto konzervována, aby mohla být spotřebována v časech, kdy nic venku neroste, třeba v zimě. Výhoda sušení je také ta, že plody přicházejí během toho procesu jen o velmi malou část vitamínů, tudíž i usušené ovoce zůstává i nadále velmi zdravé. Pokud si takto usušíte ovoce i vy sami doma pomocí sušičky ovoce, máte jistotu že neobsahuje žádné chemické přídavky či konzervanty, se kterými se lze často setkat, pokud se jedná o sušené plody z hromadné produkce.

loader
Položek na stránce:
Sušička ovoce FIRST - nastavení teploty Sušička ovoce FIRST - nastavení teploty
Momentálně nedostupné
logo-FIRST Austria
28  €
(s DPH)
s DPH
 
Sušení potravin je nejefektivnější  způsob pro uskladnění. Teplý vzduch nastavené teploty cirkuluje volně uvnitř spotřebiče mezi horními a spodními platy, samostatní ovládatelnou částí a základnou. 
Sušička ovoce a bylin FIRST s nastavitelnou výškou roštů Sušička ovoce a bylin FIRST s nastavitelnou výškou roštů
Skladem
logo-FIRST Austria
35  €
(s DPH)
s DPH
 
Praktický výrobek za dobrou cenu se širokým množstvím využití. Určená pro sušení ovoce, zeleniny nebo plátků sušeného hovězího masa nebo potpouri - sušených okrasných květin.
Sušička ovoce Guzzanti GZ 500 bílá Sušička ovoce Guzzanti GZ 500 bílá
Momentálně nedostupné
logo-Guzzanti
35  €
(s DPH)
s DPH
 
automatická teplovzdušná sušička ovoce, zeleniny, hub, bylinek, masa, ryb standardní výbava 5 sušících pater rovnoměrné sušení i větších kousků ovoce 7 stupňů nastavení teploty podle volby potravin (termostat 35-70...
Sušička ovoce a bylin First Sušička ovoce a bylin First
Momentálně nedostupné
logo-FIRST Austria
32  €
(s DPH)
s DPH
 
Praktický výrobek za dobrou cenu se širokým množstvím využití. Určená pro sušení ovoce i zeleniny.