Akční nabídky měsíce
  

 

 

Chcete abychom vám zavolali. Pošlete 
nám na telefonní číslo 777 90 33 57
SMS zprávu ve tvaru "INFO" a my
vám zavoláme zpět. 

Terraillon

Francouzská firma TERRAILLON je více než 60 let na světovém trhu. Specializuje se především na kuchyňské potřeby a produkty pro děti, zdravý a pohyb. Firma Exportuje do více než 80 zemí na všech 5 kontinentech. Firma TERRAILLON je evropským lídrem v koupelnách a kuchyňských vahách .....

TERRAILLON má sídlo v Paříži (Francie) , a spolupracuje s některými třiceti vědci se sídlem ve Francii a Asii. Mezinárodní pověst skupiny je postavena na dvou známých značek : TERRAILLON a Hanson.

 


 

  • 1970: byla vyrobena BA 2000, legendární kuchyňská váha,  která se stále ještě prodává a je vystavena v New Yorku, Muzeu moderního umění.
  • 1985: od tohoto roku vyrábí firma skleněné elektronické váhy, které mají nejen svou užitnou hodnotu, ale slouží i jako dekorativní předmět do koupelny. Modelu TX 1000 je udělena cena Ministersta průmyslu  "Janus de l'Industrie".
  • 2003: v tomto roce byla zahájena výroba digitálního teploměru  Multithermo, , který čte tělesnou teplotu z čela, nebo ucha - stejně jako určí teplotu v místnosti.
  • 2004: byla zahájena výroba BX 206, kuchyňské váhy pro vaši kuchyni, ultra-moderní design se skleněnou platformou.
  • 2004: nový model tohoto roku byl TFA 100, s infračerveným dálkovým ovládáním, který počítá mimo vaší hmotnosti, tělesného tuku a vody v těle i doporučenou míru, kolik  kalorií potřebujete každý den.V tomto roce byla také zahájena výroba filtračních konvic na vodu, které jsou nejen účelné, ale mají i krásný design – mimo jiné ve dvou květinových řadách.
  • 2005: modelu Book roku 2005 byla udělena cena Ministerstva průmyslu "Janus de l'industrie" a stal se bestselerem.
  • 2006: u osobních vah je uplatňována nová technologie přesného, citlivého měření.  Dětský program firmy Terraillon je také dalším příkladem skutečnosti, že si je výrobce vědom citlivosti spotřebitelů na estetiku předmětů, které jsou součástí jejich každodenního života.  Terraillon se věnuje pečlivě navrhování jak technických parametrů, tak i designu výrobku, konstruktéři pracují v úzké spolupráci s výzkumným a vývojovým  oddělením – snaží se předvídat očekávání zákazníka na více než 60 let dopředu. 

 

Více informací o společnosti naleznete na http://www.terraillon.com/


Kategorie kde můžete najít produkty od tohoto výrobce

Váhy kuchyňské Terraillon


loader
Položek na stránce:
Kuchyňská váha Terraillon Macaron - nerez Kuchyňská váha Terraillon Macaron - nerez
Skladem
logo-Terraillon
24  €
(s DPH)
s DPH